Сноукайтинг у Києві - зимовий кайтинг у Києві
навчання сноукайтингу

Навчання Оренда спорядження Локації Типові запитання Продажа спорядження
Telegram чат Тут домовляємось про виїзди
+380961401236 Олександр

Сноукайтинг це зимовий кайтинг - дуже молодий вид спорту та активного відпочинку, один із напрямків кайтингу. Полягає у вільному катанні на кайті в зимовий час по снігу чи льоду на лижах чи сноуборді, а також у гонках, стрибках, катанні по складному рельєфу та в марафонських маршрутах крос кантрі.

Сноукайтинг в Києві
Як і влітку на воді, кайтер використовує силу вітру. Кайт - повітряний змій, що передає зусилля від вітру до кайтера, що їде на гірських лижах або сноуборді по полях, замерзлим озерам та водосховищам, а також у горах.

Місця занять сноукайтингом недалеко від Києва - найчастіше ми займаємося та катаємось на Київському водосховищі (КВХ) недалеко від Лебедівки - зазвичай там найнадійніший лід і там же найчастіше дме правильний вітер.

Обучение сноукайтингу в Киеве

Лікбез
1 година, 2000гр
Майстерклас
2 години, 4000гр
Базовий курс
6 годин, 10000гр
Повний курс
10 годин, 14000гр

Для навчання сноукайтингу ми пропонуємо 4 програми сноукайтингу для початківців - лікбез, майстер-клас, базовий курс і повний курс. Під час навчання ми використовуємо кайти типу кайт-парафойл.
Ці кайти надійніші, невибагливіші, безпечніші, дружелюбніші і швидші, ніж балонники, що створювався для катання по воді, і дозволяють навчатися швидше і кататися навіть у дуже слабкий вітер, та легко та безпечно стартувати та паркувати кайт у сильний вітер.

Навчання сноукайтингу, лікбез, 1300гр

Сноукайт школа у Києві Сноукайт школа у Києві Сноукайт школа у Києві Сноукайт школа у Києві
Вступне заняття з сноукайтингу, в режимі лікбезу має сенс у тому випадку, якщо ви дуже добре катаєтесь на гірських лижах і маєте досвід парапланеризму, віндсерфінгу або яхтингу. У цьому випадку нам не доведеться витрачати багато часу на теорію, на вас чекає невелике тренування в управлінні пілотажним кайтом, просто кайтом і ви якось поїдете. Ви навчитеся готувати обладнання для катання, дізнаєтеся правила техніки безпеки, відчуєте на практиці поняття вітрового вікна та загальні принципи керування кайтом. Для самостійного катання цього замало, але задоволення ви гарантовано отримаєте.
Сноукайтинг в Києві Сноукайтинг в Києві Сноукайтинг в Києві

Навчання сноукайтингу, майстер-клас, 2000гр

Вступне заняття з сноукайтингу в режимі майстер-клас триває 2 години і дозволяє отримати мінімальні знання для перших проїздів, якщо пощастить, то із самостійним поверненням до місця старту. Включає знайомство з основними термінами кайтингу, технікою безпеки, поняттям вітрового вікна, вправи з пілотажним кайтом, та також самостійний старт та посадка кайту, підготовка та згортання обладнання.

Сноукайтинг в Києві Сноукайтинг в Києві Сноукайтинг в Києві

Навчання сноукайтингу, базовий курс, 5000гр

Шестигодинний базовий курс логічно розбити на 2-3 заняття. У результаті за хороших вітрових умов ви цілком впевнено ходитимете галсами, повертатиметеся до місця старту. та виконувати повороти на ходу. Ви навчитеся пілотувати кайт, добре освоїте старт і посадку кайту, пілотування кайту на місці та контроль швидкості.

Сноукайтинг в Києві Сноукайтинг в Києві Сноукайтинг в Києві

Навчання сноукайтингу, повний курс, 8000гр

За 10 годин повного курсу ви навчитеся ходити у лавірування - вирізатися проти вітру, розганяти кайт, виконувати повороти на швидкості, кататися у сильний вітер і стояти у правильній стійці. Зазвичай того курсу цілком достатньо подальшого самостійного прогресу.

Сноукайтинг в Києві Сноукайтинг в Києві Сноукайтинг в Києві

Оренда спорядження для сноукайтингу

Для сноукайтингу необхідно - власне кайт, планка, трапеція, а також шолом, гірські лижі з черевиками або сноуборд з черевиками. У прокаті є також окуляри-маски, зашита колін і ліктів, захист спини, захисні шорти та гірськолижні костюми та рукавички.
Кайти для вітру різної сили – від маленького 6 метрів до великого 12.5 метрів. Початкові, ідеально підходять для навчання кайти AEROS GYRO та просунуті кайти для маршрутів крос-кантрі AEROS ALTI та для змагань-перегонів AEROS NEVY.

Оренда спорядження передбачає саме оренду (а не навчання).
Якщо ви берете спорядження в оренду, то це передбачає, що ви вмієте самостійно ним користуватися - самостійно розгорнути та згорнути кайт, самостійно стартувати і запаркувати кайт, самостійно одягнути лижі або борд, самостійно піти із зони старту та самостійно повернутися до неї.
Якщо вам для цбого потрібна допомога інструктора, то це не оренда, а навчання.
Якщо ви берете спорядження на день, то ваш час не лімітований, а якщо берете в оренду на 1 годину - то це саме 1 година.

Спорядження 1 година 1 день
Кайт AEROS ГИРО-6 метрів, комплект
700гр
2000гр
Кайт AEROS GYRO V6-9.5 метрів, комплект
1000гр
2500гр
Кайт AEROS GYRO V8-10 метрів, 2019, комплект
1200гр
3000гр
Кайт AEROS ALTI-12.5м, комплект
1500гр
4000гр
Кайт AEROS NEVY V-1, 11.5 метров, гоночний, комплект
2000гр
5000гр
Кайт-змій AEROS учбовий, 1.5м
200гр
400гр
Кайт-змій AEROS учебовий, 2.5м
300гр
600гр
Трапеція
300гр
500гр
Гірські лижі з черевиками(+шолом безкоштовно)
200гр
200гр
Сноуборд з черевиками(+шолом безкоштовно)
200гр
200гр
Гірські лижі
150гр
150гр
Гірські лижі-довгі, жорсткі, заточені, великий радіус
300гр
300гр
Сноуборд
150гр
150гр
Шолом
30гр
30гр
Захисні шорти
50гр
50гр
Захист лікті-коліна
30гр
30гр
Окуляри-маска
30гр
30гр
Захист спини
30гр
30гр
Льодобур
50гр
50гр

Места катания

Місця занять сноукайтингом недалеко від Києва- найчастіше ми займаємося та катаємось на Київському водосховищі (КВХ) недалеко від Лебедівки - зазвичай там найнадійніший лід і там же найчастіше дме правильний вітер, трансфер із Києва на нашому мікроавтобусі 50гр в один бік. Переглянути Сноукайтинг места катания на карте

Спот 1 -Маяк-під східні, північні та південні вітри. Актуальний у середині зими при сильних морозах, коли лід є практично скрізь.
Спот 2 -Яхтклуб-острів-під західні, північні та південні вітри. Актуальний у середині зими при сильних морозах, коли лід є практично скрізь.
Спот 3 -Лебедівка 1-найпопулярніший спот під західні, північні та південні вітри
Спот 4 -Лебедівка2-найпопулярніший спот під західні, північні та південні вітри
Спот 5 -Рівжі-під західні, північні та південні вітри
Спот 6 -Лютеж-під східні, північні та південні вітри.
Спот 7 -Ясногородка-під східні, північні та південні вітри.
Спот 8 -Бузова-для початку зими, коли сніг уже є, а льоду на Київському водосховищі ще немає. Під усі напрямки вітру.
Спот 9 -Троєщина-гарне місце для початку зими, коли сніг уже є, а льоду на Київському водосховищі ще немає. Під усі напрямки вітру.


Продаж спорядження для сноукайтингу

Ми є дилерами фірми AEROS, що виробляє спорядження для кайтинга, сноукайтингу та парапланеризму в основному для європейського ринку. Тому не оголошуємо наші секретні ціни, щоби не нервувати європейських колег. Звертайтесь :)

Типові запитання

Чи обов'язково потрібен інструктор початківцям?
На нашу думку, обов'язково. Інстуктор збереже вам багато часу і вбереже від травматизму і псування вашого обладнання, якщо таке є. Навіть вгадати з погодою та місцем для занять непросто.
Займатися із друзями? Розповідаємо, як це виглядатиме реально-дивися, як я вмію-йди і катайся :)). Наша думка - найбільш прожитковий мінімум, після якого спортивний, координований гірськолижник чи бордер зможе експериментувати самостійно – це базовий курс. І лише за підтримки оточуючих. І ніколи не катайтеся поодинці, особливо поки ви початківець. Особливо на льоду.

Що потрібно для першого заняття?
Бажання та оптимізм. Зв'язатися з нами. Ми жорстко прив'язані до погоди-домовляємося за погодою на певний час у певну локацію спочатку за день до виїзду, потім підтвердження в день виїзду. Вам потрібні лижі чи сноуборд, черевики під них, шолом, рукавички, окуляри-маска. Якщо чогось немає, то все є у нас у прокаті. Для льоду непогано мати захист спини, ліктів та колін. Дуже приємно мати так само термос із гарячим чаєм та смакотою.

Що краще -лижі чи сноуборд?
Вчитися швидше на лижах, вони їдуть швидше та стійкіше на курсі. Але якщо ви не катаєтесь на лижах, а добре катаєтесь на сноуборді, то можна починати і з нього. Якщо спочатку ні на чому не катаєтесь - то однозначно вибирайте лижі. Якщо все ж таки вибрали сноуборд, то будьте готові до їзди тільки на задньому канті, як у перші дні їзди на сноуборді, і до таких же частих падінь.

Як одягнутися для занять?
Найкраще підійде лижна куртка, лижні штани, лижні рукавички, окуляри-маска та балаклава під шолом. Після занять краще переодягнути шкарпетки.

Чи вимагає заняття сноукайтингом відмінної фізичної форми?
Не вимагає. Це швидше завдання на кмітливість, терпіння та координованість.

Де проходять заняття з сноукайтингу?
Ідеально на Київському водосховищі, коли впевнено стане лід. У північній та центральній частині водосховища крига встає набагато раніше і тримається довше, ніж у південній. Спот Лютіж при східних складових вітру та спот Лебедівка при західних. Початок сезону поки немає надійного льоду на водосховищі-полі за Троєщиною.

Як швидко я навчуся кататися на сноукайте?
Це залежить насамперед від вас. Якщо ви добре катаєтесь на гірських лижах (або сноуборді) і пілот параплана - то вам знадобиться всього 1 заняття, 1-2 години. Дуже схожі навички та принципи. Далі можна розвиватись самостійно. Дуже прискорить процес також досвід вінсерфінгу чи яхтингу. Якщо у вас немає такого досвіду, то, швидше за все, вам знадобиться повний курс, 10 годин занять.
При цитуванні матеріалів сайту skyclub активне посилання на skyclub.com.ua є обов'язковим.