Про клуб

Всі тури та фотозвіти, починаючи з 2000 року!


Сходження, походи в горах, трекінг, віа ферати, гірськолижні тури з навчанням, водні походи, яхтинг, парапланеризм, сноукайтинг.
Засновник клубу - Олександр Федак у свій перший гірський похід Кавказом сходив учасником у далекому 1984 році, а з 1986 року щороку керував кількома походами та сходженнями на рік, дійшовши до керівництва походами шостою (вищої категорії складності).
Парапланерна школа SKYCLUB почала працювати з 2000 року.
Цей древній сайт ми зліпили на колінах в 2001 році, потихеньку модернізуємо і всі не доходять руки перенести на новий двигун.
Парапланерна школа SKYCLUB почала працювати з 2000 року.
Гірськолижні тури до Буковелю ми проводимо з 2005 року.
Гірськолижні тури до Альп з навчанням гірським лижам та сноуборду проводимо з 2016 року.
Ми пропонуємо як багато разів пройдені нами маршрути, де нам знайомий кожен камінь, так і нові – куди ми йдемо вперше.
На що звернути увагу?
1. Спочатку ми самі ходили у спортивні походи та брали участь у спортивних сходженнях, потім водили спортивні групи, і лише потім почали організовувати комерційні тури.
2. Зазвичай наші тури відрізняються від турів колег підвищеною спортивністю та технічністю, в результаті там, де зазвичай пропонують похід, ми пропонуємо похід зі сходженнями або складніший (красивіший) похід.
3.Ми універсали - з нами ви чудово почуватиметеся в горах, на гірськолижному схилі, на річці, на морі, на яхті, байдарці, сапі, в небі на параплані, на льоду на сноукайті.


При цитуванні матеріалів сайту skyclub активне посилання на skyclub.com.ua обов'язкове