Гірськолижні тури до Буковеля з Києва
по п'ятницях, четвергах та неділях
2023-2024 на 2, 3, 4, 7 днів

Часті питання про тур в Буковель


1. Жити у Буковелі чи в навколишніх селах?
Звичайно, жити в готелі в самому Буковелі поруч із витягами зручно, якщо вас не лякають ціни. Ми селимося в Микуличині, звідти до витягу 20-30 хвилин їзди, залежить від часу доби та від завантаження дороги. І весь триденний тур виходить за ціною 1 ночівлі на Буковелі. Якщо жити трохи далі від витягів, то все одно потрібно якось до них добиратися - пішки зі спорядженням не знаходишся.

2. Поїзд чи автобус? Потягом, звичайно, ви спите, але втратите багато часу на місцеві переїзди, і грошей теж. У результаті буде більше метушні та менше часу на катання.

3. Автобус чи мікроавтобус?
Автобус - це 50 осіб, яким потрібно вчасно зібратися, виїхати, зупинятися на заправках, потім заселитися, потім виїхати, комусь потрібен прокат, потім вчасно виїхати після катання. Це вимагає великої дисципліни та хорошої організації.
Автобус їде плавніше, але втрати часу більше. Виспатись в автобусі практично неможливо. Автобус не завжди може під'їхати до котеджу.
Мікроавтобус – на 8-17 осіб, менше людей, все відбувається швидше, мікроавтобус під'їжджає прямо до котеджу, але їде мікроавтобус жорсткіший, ніж автобус. У правильному мікроавтобусі місця не менше ніж у великому автобусі.



4. Прокат
Якщо у вас немає свого спорядження – можна взяти у нас прокат, можна взяти на Буковелі.
Прокат лиж такого ж рівня, як у нас, на Буковелі коштує набагато дорожче, ви простоите у черзі замість катання і там незручна система застав.
У нас ви можете вибрати спорядження в прокаті, і ми самі доставимо його в Буковель, без застави.

5. Обіди.
У Буковелі достатньо місць, де можна непогано пообідати на будь-який гаманець, звертайтесь, підкажемо.

6. Карта схилів .
Якщо ви початківець, то вивчіть карту схилів Буковеля. Як мінімум, для того, щоб не губитися і не спізнюватися до від'їзду.
Сині траси - для початківців, червоні - для впевнених у собі та просунутих, а чорні - для експертів, сміливих, безбаштових і тих, хто вважає себе до таким.
Вибирайте схил за своїми силами, катати чорними трасами - показником не вашого рівня, а вашої сміливості.

7. Зовсім новачкам
- подбайте про нормальний одяг - гірськолижні рукавички, куртка, штани, шапочка. В ідеалі окуляри-маска.
Вам буде дуже незручно у джинсах та вовняному светрі. Для ночівлі прихопіть, як мінімум, капці. Хто починає і часто падає - беріть дві пари рукавичок. Телефон краще закріпіть на шнурку – впаде з крісла – не знайдете. Телефон працює скрізь – загубитесь, буде потрібна допомога – допоможемо.
Не забудьте зарядити телефон перед катанням, на холоді він розряджається набагато швидше. Тримати телефон кращє у внутрішньому кармані.

8. Рюкзаки за спиною.
Сумнівна ідея – тягати на боці величезний фотоапарат, а за спиною термос із чаєм та бутербродами. Незручно та травматично при падінні.

9. Кататися можна тільки в захисному шоломі - обов'язкове правило Буковеля. Краще й окулярах-масці, хоч би заради захисту очей.


При цитуванні матеріалів сайту skyclub активне посилання на skyclub.com.ua є обов'язковим.